WP-Statistics v2.1.1 - en to pt_BR translation catalogue (27 entries)

en: Statistics
pt_BR: Estatísticas

en: Show site stats in sidebar
pt_BR: Mostram estatísticas do site na barra lateral

en: User Online
pt_BR: Usuários Online

en: Today Visit
pt_BR: Visita(s) hoje

en: Yesterday Visit
pt_BR: Visitas ontem

en: Week Visit
pt_BR: Visita(s) da semana

en: Month Visit
pt_BR: Visita(s) no mês

en: Years Visit
pt_BR: Visitas em ano

en: Total Visit
pt_BR: Total de visitas

en: Search Engine reffered
pt_BR: Search Engine que se refere

en: Total Posts
pt_BR: Total de Mensagens

en: Total Pages
pt_BR: Total de Páginas

en: Total Comments
pt_BR: Total de Comentários

en: Total Spams
pt_BR: Total de Spams

en: Total Users
pt_BR: Total de usuários

en: Average Posts
pt_BR: Média de Posts

en: Average Comments
pt_BR: Média de comentários

en: Average Users
pt_BR: Usuários média

en: Last Post Date
pt_BR: Data da Última Postagem

en: Yesterday visit
pt_BR: Visita(s) ontem

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pt_BR: Você não tem permissão para acessar essa página.

en: About plugin
pt_BR: Sobre o plugin

en: No
pt_BR: Não

en: Yes
pt_BR: Sim

en: Name
pt_BR: Nome

en: Type date for last update
pt_BR: Data para a última atualização

en: English
pt_BR: Inglês
