wp-statistics - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Show site stats in sidebar
pl: Pokaż statystyki strony w pasku bocznym

en: User Online
pl: Użytkowników Online

en: Today Visit
pl: Wizyty dzisiaj

en: Yesterday Visit
pl: Wizyty wczoraj

en: Week Visit
pl: Wizyty w bieżącym tygodniu

en: Month Visit
pl: Wizyty w bieżącym miesiącu

en: Years Visit
pl: Wizyty w bieżącym roku

en: Total Visit
pl: Wszystkich wizyt

en: Search Engine reffered
pl: Z wyszukiwarki

en: Total Posts
pl: Wszystkich postów

en: Total Pages
pl: Wszystkich stron

en: Total Comments
pl: Wszystkich komentarzy

en: Total Spams
pl: Wszystkich wiadomości-śmieci

en: Total Users
pl: Wszystkich użytkowników

en: Average Posts
pl: Postów średnio

en: Average Comments
pl: Komentarzy średnio

en: Average Users
pl: Użytkowników średnio

en: Last Post Date
pl: Data ostatniego postu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Yesterday visit
pl: Wczorajsza wizyta

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień aby oglądać tą stronę

en: Check for online users every
pl: Sprawdź obecność użytkowników online co

en: Show stats in menu bar
pl: Pokaż statystyki w pasku menu

en: No
pl: Nr

en: Yes
pl: Tak

en: Show stats in admin menu bar
pl: Pokaż statystyki w pasku menu administracyjnego

en: Coefficient per visitor
pl: Współczynnik dla użytkownika

en: Name
pl: Nazwa

en: Items
pl: Elementy

en: Select type of search engine
pl: Wybierz typ wyszukiwarki

en: All
pl: Wszystkie

en: Type date for last update
pl: Wpisz datę ostatniej aktualizacji

en: English
pl: Angielski

en: Persian
pl: Perski
