wp-statistics - en to fa_IR translation catalogue (119 entries)

en: Statistical reporting
fa_IR: گزارش آماری

en: Statistics
fa_IR: آماره

en: Show site stats in sidebar
fa_IR: نمایش آمار سایت در ابزارک

en: User Online
fa_IR: کاربران حاضر

en: Today Visit
fa_IR: بازدید امروز

en: Today Visitor
fa_IR: بازدیدکننده امروز

en: Yesterday Visit
fa_IR: بازدید دیروز

en: Yesterday Visitor
fa_IR: بازدید کننده دیروز

en: Week Visit
fa_IR: بازدید هفته

en: Month Visit
fa_IR: بازدید ماه

en: Years Visit
fa_IR: بازدید سال

en: Total Visit
fa_IR: کل بازدیدها

en: Total Visitor
fa_IR: کل بازدیدکننده‌گان

en: Search Engine reffered
fa_IR: ورودی موتور جستجو

en: Total Posts
fa_IR: کل نوشته‌ها

en: Total Pages
fa_IR: کل برگه‌ها

en: Total Comments
fa_IR: کل دیدگاه‌ها

en: Total Spams
fa_IR: کل جفنگ‌ها

en: Total Users
fa_IR: کل کاربرها

en: Average Posts
fa_IR: میانگین نوشته‌ها

en: Average Comments
fa_IR: میانگین دیدگاه‌ها

en: Average Users
fa_IR: میانگین کاربرها

en: Last Post Date
fa_IR: تاریخ به‌روزشدن سایت

en: Facilities Wordpress Statistics not enabled! Please go to <a href="%s">setting page</a> and enable statistics
fa_IR: امکانات افزونه آمارگیر غیرفعال است! برای فعال کردن آن به <a href="%s">صفحه تنظیمات</a> آمارگیر مراجعه کنید.

en: View Stats
fa_IR: نمایش آمار

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Today visitor
fa_IR: بازدید کننده امروز

en: Today visit
fa_IR: بازدید امروز

en: Yesterday visitor
fa_IR: بازدید کننده دیروز

en: Yesterday visit
fa_IR: بازدید دیروز

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa_IR: شما مجوز کافی برای مشاهده‌ی این قسمت را ندارید.

en: Table plugin does not exist! Please disable and re-enable the plugin.
fa_IR: جدول های پلاگین وجود ندارد! لطفا پلاگین را غیر فعال و مجدد فعال کنید.

en: Click to toggle
fa_IR: برای باز و بستن کلیک کنید

en: Summary Statistics
fa_IR: خلاصه آمار

en: Visitor
fa_IR: بازدیدکننده

en: Visit
fa_IR: بازدید

en: Today
fa_IR: امروز

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: Week
fa_IR: هفته

en: Month
fa_IR: ماه

en: Year
fa_IR: سال

en: Total
fa_IR: کل

en: Today date: <code dir="ltr">%s</code>, Time: <code dir="ltr">%s</code>
fa_IR: امروز: <code dir="ltr">%s</code>, ساعت: <code dir="ltr">%s</code>

en: (Adjustment)
fa_IR: (تنظیم)

en: Browsers
fa_IR: مرورگرها

en: Graph of Browsers
fa_IR: نمودار سهم مرورگرها

en: Browser share
fa_IR: سهم مرورگر

en: Firefox
fa_IR: فایرفاکس

en: IE
fa_IR: اینترنت اکسپلورر

en: Ipad
fa_IR: آی‌پَد

en: Android
fa_IR: اندروید

en: Chrome
fa_IR: کروم

en: Safari
fa_IR: سافاری

en: Other
fa_IR: بقیه

en: Top referring sites
fa_IR: بهترین سایت های ارجاع دهنده

en: Reference
fa_IR: ارجاع

en: Address
fa_IR: آدرس

en: About plugin
fa_IR: درباره افزونه آماره

en: Plugin version: %s
fa_IR: نگارش افزونه: %s

en: Translation plugin languages
fa_IR: ترجمه زبان‌های افزونه

en: Support plugin
fa_IR: پشتیبانی افزونه

en: Weblog
fa_IR: وبلاگ

en: Please donate to the plugin. With the help of plug-ins you can quickly spread.
fa_IR: کمک مالی خود را به افزونه اعلام کنید. با کمک های شما پلاگین  می تواند سریعتر گسترش یابد.

en: Donate
fa_IR: حمایت

en: Statistical Chart
fa_IR: نمودارهای آماری

en: Chart hit in the last 20 days
fa_IR: نمودار آمار در 20 روز گذشته

en: Number of visits and visitors
fa_IR: تعداد بازدید و بازدید کننده

en: Latest search words
fa_IR: آخرین کلمات جستجو شده

en: Word
fa_IR: کلمه

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Site
fa_IR: سایت

en: Referrer
fa_IR: ارجاع

en: Google
fa_IR: گوگل

en: Yahoo!
fa_IR: یاهو!

en: Bing
fa_IR: بینگ

en: Unknown
fa_IR: نا معلوم

en: Recent Visitors
fa_IR: آخرین بازدیدکنندگان

en: IP
fa_IR: آی‌پی

en: Country
fa_IR: کشور

en: Province
fa_IR: استان

en: Browser
fa_IR: مرورگر

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Enable or disable this feature
fa_IR: فعال یا غیرفعال کردن این امکان

en: Visits
fa_IR: بازدیدها

en: Visitors
fa_IR: بازدیدکننده‌گان

en: Check for online users every
fa_IR: زمان بررسی برای محاسبه کاربران آنلاین هر

en: Secound
fa_IR: ثانیه

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
fa_IR: زمان برای بررسی دقیق کاربران حاضر در سایت. فعلا %s ثانیه است

en: Show stats in menu bar
fa_IR: نمایش آمار در منوبار

en: No
fa_IR: خیر

en: Yes
fa_IR: بله

en: Show stats in admin menu bar
fa_IR: نمایش آمار در منوبار مدیریت

en: Coefficient per visitor
fa_IR: ضریب محاسبه هر بازدیدکننده

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
fa_IR: تعداد محاسبه برای هربازدید. درحال حاظر %s است.

en: Display IP Information On-screen statistics
fa_IR: نمایش اطلاعات آی پی در صفحه نمایش آمار

en: Showing the flag country and Visitor province name (May be a bit slow)
fa_IR: نمایش پرچم کشور و نام استان بازدید کننده (ممکن است کمی سرعت بگیرد)

en: Statistical reporting settings
fa_IR: تنظیمات گزارش آماری

en: Time send
fa_IR: زمان ارسال

en: Please select.
fa_IR: لطفا انتخاب کنید.

en: Hourly
fa_IR: هرساعت

en: Twice daily
fa_IR: 2 بار در روز

en: daily
fa_IR: روزانه

en: Select when receiving statistics report.
fa_IR: زمان دریافت گزارش آماری را انتخاب کنید.

en: Send Statistical reporting to
fa_IR: ارسال گزارش آمار به

en: Email
fa_IR: پست الکترونیک

en: SMS
fa_IR: پیامک

en: Type Select Get Status Report.
fa_IR: نوع دریافت گزارش آماری را انتخاب کنید.

en: Note: To send SMS text messages please install the <a href="%s" target="_blank">Wordpress SMS</a> plugin.
fa_IR: نکته: برای ارسال پیامک، افزونه <a href="%s" target="_blank">پیامک وردپرس</a> را نصب کنید.

en: Send Content Report
fa_IR: محتوای ارسال گزارش

en: Enter the contents of the reports received.
fa_IR: محتوای دریافت گزارش را وارد کنید.

en: Input data:
fa_IR: داده‌های ورودی:

en: Name
fa_IR: نام

en: Items
fa_IR: آیتم‌ها

en: Select type of search engine
fa_IR: انتخاب نوع موتورجستجو

en: All
fa_IR: همه

en: Type date for last update
fa_IR: نوع تقویم برای آخرین به‌روزرسانی

en: English
fa_IR: میلادی

en: Persian
fa_IR: شمسی (فارسی)
