BackWPup 3.0-Dev - en to nl translation catalogue (511 entries)

en: BackWPup Manage Backups
nl: BackWPup Backups beheren

en: BackWPup Logs
nl: BackWPup Logboeken

en: No Logs.
nl: Geen logboeken

en: Delete
nl: Verwijder

en: Job
nl: Taak

en: Backup/Log Date/Time
nl: Backup-datum en -tijd

en: Size
nl: Grootte

en: Runtime
nl: Verwerkingstijd

en: View log
nl: Bekijk logboek

en: View
nl: Bekijken

en: Download
nl: Downloaden

en: %d ERROR | %d ERRORS
nl[0]: %d FOUT
nl[1]: %d FOUTEN

en: %d WARNING | %d WARNINGS
nl[0]: %d WAARSCHUWING
nl[1]: %d WAARSCHUWINGEN

en: O.K.
nl: OK

en: only Log
nl: alleen logboek

en: Put DB restore tool to blog root...
nl: Plaats DB herstelprogramma in blog-hoofdmap...

en: Files for restore transferred!
nl: Bestanden voor herstel verzonden!

en: Delete restore tool from blog root...
nl: Verwijder herstelprogramma uit blog-hoofdmap...

en: Files for restore deleted!
nl: Bestanden voor herstel verwijderd!

en: Save to config!
nl: Opslaan naar instellingen!

en: Max. execution time saved with %d sec.
nl: Max. verwerkingstijd %d sec.

en: Start time test...
nl: Start tijdtest...

en: Terminate time test!
nl: Stop tijdtest!

en: Execution Time test terminated!
nl: Tijdtest afgebroken!

en: Overview
nl: Overzicht

en: Here you see a working jobs or a logfile
nl: Hier zie je een actieve taak of een logboekbestand

en: Working as <a href="http://wikipedia.org/wiki/Cron" target="_blank">Cron</a> job schedule:
nl: Taak gepland met <a href="http://wikipedia.org/wiki/Cron" target="_blank">Cron</a>:

en: ATTENTION: Job runs every %d mins.!!!
nl: ATTENTIE: Taak start elke %d min.!!!

en: ATTENTION: Job runs every %d houers.!!!
nl: ATTENTIE: Taak start elke %d uren!!!

en: ATTENTION: Can't calculate cron!!!
nl: ATTENTIE: Kan cron niet bepalen!!!

en: Next runtime:
nl: Volgende start op:

en: Missing access key!
nl: Toegangsleutel ontbreekt!

en: Missing secret access key!
nl: Geheime toegangsleutel ontbreekt!

en: No bucket fount!
nl: Geen bucket gevonden!

en: Missing Username!
nl: Gebruikersnaam ontbreekt!

en: Missing API Key!
nl: API sleutel ontbreekt!

en: No Container's found!
nl: Geen containers gevonden!

en: Missing Hostname!
nl: Hostnaam ontbreekt!

en: Missing Account Name!
nl: Accountnaam ontbreekt!

en: Missing Access Key!
nl: Toegangsleutel ontbreekt!

en: No Container found!
nl: Geen container gevonden!

en: Missing Password!
nl: Wachtwoord ontbreekt!

en: No Syncfolders found!
nl: Geen synchronisatiemap gevonden!

en: BackWPup Working
nl: BackWPup Logboek

en: Job "%s" is running.
nl: Taak "%s" is actief.

en: Abort!
nl: Afbreken!

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: BackWPup Jobs
nl: BackWPup Taken

en: Add New
nl: Nieuwe taak

en: BackWPup Tools
nl: BackWPup Gereedschappen

en: Database restore
nl: Herstellen Database

en: DB Restore
nl: DB herstellen

en: Download manually DB restore tool: <a href="http://api.backwpup.com/download/backwpup_db_restore.zip">http://api.backwpup.com/download/backwpup_db_restore.zip</a>
nl: Download handmatig het DB herstelprogramma: <a href="http://api.backwpup.com/download/backwpup_db_restore.zip">http://api.backwpup.com/download/backwpup_db_restore.zip</a>

en: Make a DB restore:  <a href="%1$s/backwpup_db_restore.php">%1$s/backwpup_db_restore.php</a>
nl: Herstel de DB:  <a href="%1$s/backwpup_db_restore.php">%1$s/backwpup_db_restore.php</a>

en: Import Jobs settings
nl: Importeer taakinstellingen

en: Select file to import:
nl: Selecteer te importeren bestand:

en: Upload
nl: Uploaden

en: Select jobs to import
nl: Selecteer te importeren taken

en: Import Type
nl: Importtype

en: No Import
nl: Geen import

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Append
nl: Toevoegen

en: Import
nl: Importeren

en: Jobs imported!
nl: Taken geïmporteerd!

en: Test max. script execution time
nl: Maximaal toegestane verwerkingstijd:

en: Test result:
nl: Testresultaat:

en: No result
nl: Geen resultaat

en: In progress
nl: In behandeling

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Here you can manage the log files of the jobs. You can download, view, or delete them.
nl: Hier kun je logfiles van uitgevoerde taken downloaden, bekijken of verwijderen.

en: Logs
nl: Logboeken

en: Login failure!
nl: Login fout!

en: Here you see a list of backup files. Change the destination to jobname:destination to become a list of backups from other destinations and jobs. Then you can delete or download backup files. <br />NOTE: The lists will be only generated on backup jobs to reduce traffic.
nl: Hier zie je een lijst van backupfiles. Verander de bestemming naar taaknaam:bestemming om de backups van andere bestemmingen en taken in te zien. Daarna kun je backupfiles verwijderen of downloaden. <br />NOTE: Om het netwerkverkeer te beperken zal de lijst zal alleen worden aangemaakt voor backuptaken.

en: No Jobs.
nl: Geen taken.

en: Export
nl: Exporteren

en: Job Name
nl: Taaknaam

en: Information
nl: Details

en: Next Run
nl: Volgende run

en: Last Run
nl: Vorige run

en: Edit:
nl: Bewerken:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Run now
nl: Starten

en: View!
nl: Bekijken!

en: Running since:
nl: Actief sinds:

en: Inactive
nl: Inactief

en: Runtime:
nl: Verwerkingstijd:

en: None
nl: Geen

en: Download last Backup
nl: Download laatste backup

en: View last Log
nl: Bekijk laatste logboek

en: Log
nl: Logboek

en: Copy of
nl: Kopie van

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Aborted by user!!!
nl: Afgebroken door gebruiker!!!

en: Job will be terminated.
nl: Taak wordt afgebroken.

en: Process killed with PID:
nl: Proces afgebroken met PID:

en: Can't kill process with PID:
nl: Kan proces niet afbreken met PID:

en: Here can see some information about the jobs. How many can be switched with the view button. Also you can manage the jobs and abort working. With the links you have direct access to the last log or download.
nl: Hier kun je informatie over taken zien, taken beheren en actieve taken afbreken. Met de links heb je toegang tot het logboek van de laatste actieve taak.

en: - MySQL 5.0 or higher is needed!
nl: - MySQL 5.0 of hoger is noodzakelijk!

en: - Log folder '%s' is not in open_basedir path!
nl: - Logboek-map '%s' niet opgenomen in open_basedir pad!

en: - Log folder '%s' not exists!
nl: - Logboek-map '%s' bestaat niet!

en: - Log folder '%s' is not writable!
nl: - Logboek-map '%s' niet beschrijfbaar!

en: - Temp folder '%s' is not in open_basedir path!
nl: - Tijdelijke map '%s' niet opgenomen in open_basedir pad!

en: - Temp folder '%s' not exists!
nl: - Tijdelijk map '%s' bestaat niet!

en: - Temp folder '%s' is not writable!
nl: - Tijdelijke map '%s' niet beschrijfbaar!

en: - WP_CONTENT_URL '%s' must set as a full URL!
nl: - WP_CONTENT_URL '%s' moet volledig URL zijn!

en: - WP_PLUGIN_URL '%s' must set as a full URL!
nl: - WP_PLUGIN_URL '%s' moet voledig URL zijn!

en: - BackWPup DB restore script found in Blog root please delete it, for security!
nl: - BackWPup DB-herstelprogramma gevonden in de blog-hoofdmap. Om beveiligingsredenen s.v.p. verwijderen!

en: - SQL dumps '%s' found in Blog root please delete it, for security!
nl: - SQL-dump(s) '%s' gevonden in blog-hoofdmap. Om beveiligingsredenen s.v.p. verwijderen!

en: BackWPup Settings
nl: BackWPup Instellingen

en: Send Mail
nl: Verzend email

en: Here you can set the options for email sending. The settings will be used in jobs for sending backups via email or for sending log files.
nl: Opties voor verzending van backup- en logboek-files via email.

en: Sender email
nl: Email afzender

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Here you can set Logfile related options.
nl: Opties voor logboek-bestanden.

en: Log file Folder
nl: Map logboek-bestanden

en: Max. Log Files in Folder
nl: Max. aantal logboek-bestanden in map

en: (Oldest files will deleted first.)
nl: (Oudste bestanden worden het eerst verwijderd.)

en: Compression
nl: Compressie

en: Gzip Log files!
nl: Gzip logboek-bestanden!

en: Jobs
nl: Taken

en: Here you can set Job related options.
nl: Opties voor taken.

en: Alternate run noe job start
nl: Alternatieve methode starten taak

en: If problems with redirect on run now job start you can try this
nl: Je kunt dit proberen bij problemen met starten van taken

en: Where to store working data
nl: Opslaan gegevens actieve taak in

en: File
nl: Bestand

en: (The data will stored every second if a job run!)
nl: (Tijdens de uitvoering van een taak worden de gegevens elke seconde opgeslagen!)

en: Max. Script Execution time
nl: Max. uitvoeringstijd voor een script

en: (0 = endless; Default. You can test the time under Tools. The job will be automatic restarted after this time.)
nl: (0 = zonder begrenzing; Default. Je kunt de tijd testen bij Gereedschappen. De taak wordt na de ingestelde tijd automatisch gestart.)

en: Max. retrys for job steps
nl: Max. aantal pogingen voor een taakstap

en: Max. retrys for job script retries
nl: Max. aantal pogingen voor een taakscript

en: Temp file Folder
nl: Map voor tijdelijke bestanden

en: Key for start jobs external with a URL
nl: Sleutel om taken extern via een URL te starten

en: A unique key is: %s
nl: Een unieke sleutel is: %s

en: (empty = deactivated. Will be used for, that nobody else can use the job start URLs.)
nl: (leeg = gedeactiveerd. Een sleutel wordt gebruikt om te voorkomen dat iemand anders de taak kan starten via URL)

en: Will you see BackWPup in the WordPress Admin Bar?
nl: Optie voor weergave BackWPup-icoon op de WordPress Admin Bar.

en: Show BackWPup Links in Admin Bar.
nl: Toon BackWPup op de Admin Bar

en: Http basic authentication
nl: Http basis-verificatie

en: Is your blog behind a http basic authentication (.htaccess)? Only then you must set the username and password for authentication to get jobs working.
nl: Een gebruikersnaam en wachtwoord zijn alleen noodzakelijk als de blog zich bevindt achter een http basis-aanmelding (.htaccess).

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Cron service of BackWPup.com
nl: Cron service van BackWPup.com

en: Use cron service of backwpup.com
nl: Gebruik de cron-service van backwpup.com

en: Key for cron service
nl: Sleutel voor cron-service

en: Terms of service
nl: Algemene gebruiksvoorwaarden

en: If you use this service in jobs, the schedule will submitted to api.backwpup.com. The api.backwpup.com will call the script to start the job directly. <em>Use this service only if you have not a cron service of your hoster, or a blog that has a few visitors.</em> The cron service can start a job behind a basic authentication (.htaccess), on that the http authentication data will transferred too! Please make a little donation for the plugin if you use this service. The service can be removed by me without a massage.
nl: Als je deze service in een taak gebruikt dan wordt de taakplanning verzonden naar api.backwpup.com. Api.backwpup.com zal het script aanroepen om de taak te starten. <em>Gebruik deze service alleen als je geen cron-service hebt van je provider of wanneer je blog weinig bezoekers heeft.</em> De cron-service kan een taak starten achter een http basis-aanmelding (.htaccess)! Doneer een klein bedrag als je deze service gebruikt. De service kan zonder aankondiging worden verwijderd.

en: PHP curl functions not available! Most backup destinations deaktivated!
nl: PHP curl-functies zijn niet beschikbaar! De meeste backup bestemmingen zijn uitgeschakeld!

en: You are about to delete this Job. 
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om deze taak te verwijderen. 
      'Annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Backup type:
nl: Backup-type:

en: Sync files with destination
nl: Synchroniseer bestanden met bestemming

en: Create backup archive
nl: Maak backup-bestand

en: File Prefix:
nl: Bestandsnaam:

en: File Formart:
nl: Bestandsindeling:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: E-Mail-Adress:
nl: Email-adres:

en: Only send an e-mail if there are errors.
nl: Verstuur e-mail alleen bij fouten

en: Run job with:
nl: Start taak:

en: Manually
nl: Handmatig

en: BackWPup external cron service
nl: BackWPup externe cron service

en: advanced
nl: geavanceerd

en: basic
nl: standaard

en: Minutes:
nl: Minuten:

en: Any (*)
nl: Elke (*)

en: Hours:
nl: Uren:

en: Day of Month:
nl: Dag van de maand:

en: Month:
nl: Maand:

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: Augest
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Day of Week:
nl: Weekdag:

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: monthly
nl: elke maand

en: on
nl: op

en: weekly
nl: elke week

en: daily
nl: elke dag

en: hourly
nl: elk uur

en: Full Path to folder for Backup Files:
nl: Volledig pad naar de bacukup-map:

en: Your WordPress dir is:
nl: Uw Wordpress-directory is:

en: Max. backup files in folder:
nl: Max. aantal backup-bestanden in map:

en: Do not delete files on sync destination!
nl: Verwijder geen bestanden op de synchronisatiebestemming!

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Port:
nl: Poort:

en: Folder on Server:
nl: Map op de server:

en: Max. backup files in FTP folder:
nl: Max. aantal backup-bestanden in FTP-map:

en: (Oldest files will be deleted first.)
nl: (Oudste bestanden worden het eerst verwijderd.)

en: Timeout for FTP connection:
nl: Timeout van FTP-verbinding:

en: Use SSL-FTP Connection.
nl: Gebruik SSL FTP-verbinding:

en: Use FTP Passiv mode.
nl: Gebruik FTP passiv mode.

en: Access Key ID:
nl: Toeganssleutel ID:

en: Secret Access Key:
nl: Geheime toegangssleutel:

en: Create bucket:
nl: Maak bucket:

en: Bucket Region
nl: Bucket regio

en: Folder in bucket:
nl: Map in bucket:

en: Max. backup files in bucket folder:
nl: Max. aantal backup-bestanden in bucket-map:

en: Save Files with reduced redundancy!
nl: Bestanden opslaan met gereduceerde redundantie!

en: Save Files Server Side Encrypted!
nl: Bestanden op de server versleuteld opslaan!

en: Disable SSL connection on transfer!
nl: Schakel SSL-verbinding uit tijdens verzending!

en: Create Account
nl: Maak account

en: Find Keys
nl: Zoek sleutels

en: Access Key:
nl: Toegangsleutel:

en: Secret:
nl: Geheim

en: Please create it in Webinterface!
nl:  s.v.p. in webinterface aanmaken!

en: Normely: blob.core.windows.net
nl: Normaal: blob.core.windows.net

en: Account Name:
nl: Accountnaam:

en: Create Container:
nl: Maak container:

en: Folder in Container:
nl: Map in container:

en: Max. backup files in container folder:
nl: Max. aantal backup-bestanden in container-map:

en: Find Key
nl: Zoek sleutel

en: API Key:
nl: API-sleutel:

en: Folder in container:
nl: Map in container

en: Root:
nl: Hoofdmap:

en: Sandbox (App folder)
nl: Sandbox (App map)

en: DropBox (full DropBox)
nl: DropBox (volledige DropBox)

en: Not authenticated!
nl: Niet aangemeld!

en: DropBox authenticate!
nl: Aanmelden bij DropBox!

en: Authenticated!
nl: Aangemeld!

en: Delete DropBox authentication!
nl: Afmelden bij DropBox!

en: Folder:
nl: Map:

en: Max. backup files in DropBox folder:
nl: Max. aantal backup-bestanden in DropBox-map:

en: E-mail address:
nl: Email adres:

en: Max. File Size for sending Backups with mail:
nl: Max. grootte backup-bestand bij verzending via email:

en: Job Type
nl: Taaktype

en: Job Schedule
nl: Planning taak

en: BackWPup Job Settings
nl: BackWpup Taakinstellingen

en: Enter Job name here
nl: Type hier de taaknaam

en: External start link:
nl: Link voor externe activering:

en: Commandline start:
nl: Commandoregel:

en: Database Jobs
nl: Database taken

en: Database tables for use:
nl: Selecteer database-tabellen:

en: Filename for Dump:
nl: Bestandsnaam voor sql-dump

en: Copmpression for dump:
nl: Compressie van dump:

en: none
nl: geen

en: Set Blog Maintenance Mode on Database Operations
nl: Zet blog in onderhoudsmodus tijdens databasebewerkingen

en: Wordpress Export
nl: Wordpress export

en: File Backup
nl: Backup bestanden

en: Blog Folders to Backup:
nl: Te backuppen blogmappen:

en: root
nl: root (hoofdmap)

en: Exclude:
nl: Uitsluiten:

en: Content
nl: Inhoud

en: Themes
nl: Thema's

en: Blog uploads
nl: Blog-uploads

en: Don't backup thumbnails in blog uploads folder
nl: Thumbnails uit de blog-uploadmap niet meenemen in backup

en: Backup wp-config.php, robots.txt, .htaccess, .htpasswd and favicon.ico form root if it not selected
nl: Bestanden wp-config.php, robots.txt, .htaccess, .htpasswd and favicon.ico uit hoofdmap niet meenemen in backup

en: Include folders to backup:
nl: Backupmappen:

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Exclude files/folders from backup:
nl: Bestanden/mappen uitsluiten van backup:

en: Dropbox authentication complete!
nl: Dropbox aanmelding gelukt!

en: Wrong Token for DropBox authentication received!
nl: Onjuist token voor Dropbox aanmelding ontvangen!

en: No DropBox authentication received!
nl: Geen Dropbox aanmelding ontvangen!

en: S3 bucket "%s" created.
nl: S3 bucket "%s" aangemaakt.

en: S3 bucket create: %s
nl: S3 bucket maken: %s

en: MS azure container "%s" created.
nl: MS azure container "%s" aangemaakt.

en: MS azure container create: %s
nl: MS azure container maken: %s

en: Rackspase Cloud container "%s" created.
nl: Rackspase Cloud container "%s" aangemaakt.

en: Rackspase Cloud container create: %s
nl: Rackspase Cloud container maken: %s

en: Dropbox authentication deleted!
nl: Dropbox aanmelding verwijderd!

en: Job '%1' changes saved.
nl: Wijzigingen taak '%1' opgeslagen.

en: Jobs overview
nl: Taakoverzicht

en: Backup File
nl: Backup-bestand

en: Send log
nl: Verzend logboek

en: Backup to Folder
nl: Backup naar map

en: Backup to E-Mail
nl: Backup naar email

en: Backup to FTP Server
nl: Backup naar FTP-server

en: Backup to Dropbox
nl: Backup naar Dropbox

en: Backup to SugarSync
nl: Backup naar SugarSync

en: Backup to Amazon S3
nl: Backup naar Amazon S3

en: Backup to Google storage
nl: Backup naar Google Cloud Storage

en: Backup to Micosoft Azure (Blob)
nl: Backup naar Microsoft Azure (Blob)

en: Backup to Rackspace Cloud
nl: Backup naar Rackspace Cloud

en: No Files found. (List will be generated on next backup)
nl: Geen bestanden gevonden

en: Change Destination
nl: Wijzig bestemming

en: Folder
nl: Map

en: Time
nl: Tijd

en: You are about to delete this Backup Archive. 
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om dit Backup-bestand te verwijderen. 
     'Annuleer' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: JOBID check
nl: JOBID controle

en: Nonce pre check
nl: Nonce pre controle

en: Starttype check
nl: Starttype controle

en: Nonce check
nl: Nonce controle

en: Wrong JOBID check
nl: Onjuist JOBID gevonden

en: API run on false time
nl: API start op onjuiste tijd

en: Log folder not exists or is not writable
nl: Logboek-map bestaat niet of is niet beschrijfbaar

en: Temp folder not exists or is not writable
nl: Tijdelijke map bestaat niet of is niet beschrijfbaar

en: A job already running
nl: Er is al een taak actief

en: No job running
nl: Geen taak actief

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
nl: Er heeft zich overwachte HTTP fout voorgedaan gedurende het API-verzoek.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Probeer opnieuw</a>

en: An unknown error occurred
nl: Onbekende fout opgetreden

en: Working Job
nl: Actieve taak

en: Watch Log
nl: Bekijk logboek

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Settings
nl: Instellingen

en: BackWPup comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
nl: De maker van BackWPup is ABSOLUUT NIET AANSPRAKELIJK voor het gebruik van de plugin. Deze gratis software kunt je onder voorwaarden vrij verspreiden.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: <a href="http://backwpup.com/manual/" target="_blank">Documentation</a>
nl: <a href="http://backwpup.com/manual/" target="_blank">Documentatie</a>

en: <a href="http://backwpup.com/forums/" target="_blank">Support Forums</a>
nl: <a href="http://backwpup.com/forums/" target="_blank">Ondersteuningforums</a>

en: <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=Q3QSVRSFXBLSE" target="_blank">Donate</a>
nl: <a href="https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=Q3QSVRSFXBLSE" target="_blank">Doneer</a>

en: BackWPup Active Jobs
nl: BackWPup Actieve taken

en: View Log:
nl: Logboek bekijken:

en: How many of the lastes logs would you like to display?
nl: Hoeveel logboeken moeten worden getoond?

en: working since %d sec.
nl: actief sinds %d sec.

en: Edit Job
nl: Taak bewerken

en: See Working!
nl: Zie actief!

en: Run Now
nl: Starten

en: New
nl: Nieuw

en: WP XML Export
nl: WP XML export

en: Database Backup
nl: Backup database

en: Optimize Database Tables
nl: Optimalisatie DB-tabellen

en: Check Database Tables
nl: Controle DB-tabellen

en: Job restart terminated, because job runs!
nl: Er is al een taak actief: taakstart afgebroken!

en: Second process is running, but old job runs! Start type is %s
nl: Tweede taak is actief! Taaktype is %s

en: Step aborted has too many tries!
nl: Max. aantal pogingen bereikt: taakstap afgebroken!

en: Can not find job step method %s!
nl: Kan methode voor taakstappen niet vinden %s!

en: Signal %d send to script!
nl: Signaal %d naar naar script verzenden!

en: Can not restart on alternate cron....
nl: Kan niet herstarten van alternatieve cron...

en: To many restarts....
nl: Te veel startpogingen...

en: %d. Script stop! Will started again now!
nl: %d. Script gestopt! Start opnieuw!

en: Run!
nl: Starten!

en: BackWPup log for %1$s from %2$s at %3$s
nl: BackWPup log voor %1$s van %2$s om %3$s

en: [INFO]: BackWPup version %1$s, WordPress version %4$s Copyright %2$s %3$s
nl: [INFO]: BackWPup versie %1$s, WordPress versie %4$s Copyright %2$s %3$s

en: [INFO]: BackWPup job:
nl: [INFO]: BackWPup taak:

en: [INFO]: BackWPup job started from wp-cron
nl: [INFO]: BackWPup taak gestart via wp-cron

en: [INFO]: BackWPup job started manually
nl: [INFO]: BackWPup taak handmatig gestart

en: [INFO]: BackWPup job started external from url
nl: [INFO]: BackWPup taak gestart vanuit een externe url

en: [INFO]: BackWPup job started by its API
nl: [INFO]: BackWPup gestart via API

en: [INFO]: BackWPup job started form commandline
nl: [INFO]: BackWPup gestart via een commandoregel

en: [INFO]: PHP Safe mode is ON! Maximum script execution time is %1$d sec.
nl: [INFO]: PHP veilige modus is AAN! Maximale toegestane verwerkingstijd is %1$d sec.

en: [INFO]: Temp folder is: %s
nl: [INFO]: Tijdelijke map is: %s

en: [INFO]: Logfile folder is: %s
nl: [INFO]: Log-file map is: %s

en: [INFO]: Backup type is: %s
nl: [INFO]: Backup-type is: %s

en: [INFO]: Backup file is: %s
nl: [INFO]: Backup-bestand is: %s

en: No destination defined for backup!!! Please correct job settings
nl: Geen bestemming gedefinieerd voor backup-bestand!!! Corrigeer de taakinstellingen

en: Can not create folder: %1$s
nl: Kan map niet maken: %1$s

en: Not writable folder: %1$s
nl: Map niet beschrijfbaar: %1$s

en: Exception caught in %1$s: %2$s
nl: Uitzondering gevonden in %1$s: %2$s

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: DEPRECATED:
nl: AFGESCHAFT:

en: STRICT NOTICE:
nl: BELANGRIJKE BERICHT:

en: RECOVERABLE ERROR:
nl: HERSTELBARE FOUT:

en: Database connection is gone create a new one.
nl: Verbinding met database verbroken. Verbindt opnieuw.

en: One old log deleted | %d old logs deleted
nl[0]: Een oud logboek verwijderd
nl[1]: %d oude logboeken verwijderd

en: Job done in %s sec.
nl: Taak afgerond in %s sec.

en: [%3$s] BackWPup log %1$s: %2$s
nl: [%3$s] BackWPup logboek %1$s: %2$s

en: Done!
nl: Gereed!

en: Set Blog to maintenance mode
nl: Zet de blog in onderhoudsmodus

en: Cannot set Blog to maintenance mode! Root folder is not writable!
nl: Kan blog niet in onderhoudsmodus zetten! Hoofd-map is niet beschrijfbaar!

en: Set Blog to normal mode
nl: Zet de blog in normale modus

en: Memory increased from %1$s to %2$s
nl: Geheugen vergroot van %1$s naar %2$s

en: Can not increase memory limit is %1$s
nl: Kan geheugen niet vergroten. De limiet is %1$s

en: %d. Try for database dump...
nl: %d. Database dump starten...

en: Can not create database dump file! "%s"
nl: Kan database dump-bestand niet maken! "%s"

en: Database error %1$s for query %2$s
nl: Database fout %1$s met query %2$s

en: No tables to dump
nl: Geen tabellen voor dump gevonden

en: Dump database table "%s"
nl: Dump database tabel "%s"

en: Database dump done!
nl: Database dump gereed!

en: Added database dump "%1$s" with %2$s to backup file list
nl: Database dump "%1$s" van %2$s toegevoegd aan lijst met backup-bestanden

en: %d. Try for database check...
nl: %d. Database controle starten...

en: Result of table check for %1$s is: %2$s
nl: Controle-resultaat van tabel %1$s is: %2$s

en: Result of table repair for %1$s is: %2$s
nl: Reparatie-resultaat van table %1$s is: %2$s

en: Database check done!
nl: Database controle gereed!

en: No tables to check
nl: Geen tabellen om te controleren

en: %d. Try for database optimize...
nl: %d. Database optimalisatie starten...

en: Result of table optimize for %1$s is: %2$s
nl: Optimalisatie-resultaat van tabel %1$s is: %2$s

en: InnoDB Table %1$s optimize done
nl: Optimalisatie InnoDB tabel %1$s gereed!

en: Database optimize done!
nl: Database optimalisatie gereed!

en: No tables to optimize
nl: Geen tabellen gevonden voor optimalisatie

en: %d. Try to make a WordPress Export to XML file...
nl: %d. WordPress naar XML-bestand exporteren...

en: Added XML export "%1$s" with %2$s to backup file list
nl: XML export "%1$s" van %2$s toegevoegd aan lijst met backup-bestanden

en: %d. Try to make list of folder to backup....
nl: %d. Lijst van mappen maken die in backup worden opgenomen...

en: Added "%s" to backup file list
nl: "%s" toegevoegd aan lijst met backup-bestanden

en: No Folder to backup
nl: Geen map voor backup gevonden

en: %1$d Folders to backup
nl: %1$d Mappen in de backup

en: Folder "%s" is not readable!
nl: Map "%s" kan niet worden gelezen!

en: File "%s" is not readable!
nl: Bestand "%s" kan niet worden gelezen!

en: Link "%s" not followed
nl: Link "%s" niet gevolgd

en: %d. Trying to create backup zip archive...
nl: %d. Backup-bestand (zip) maken...

en: Can not create backup zip archive: %d!
nl: Kan backup-bestand niet maken: %d!

en: Can not add "%s" to zip archive!
nl: Kan "%s" niet toevoegen aan backup-bestand!

en: Can not add dir "%s" to zip archive!
nl: Kan map "%s" niet toevoegen aan backup-bestand!

en: Zip returns status: %s
nl: Status zip-resultaat: %s

en: Backup zip archive created
nl: Backup-bestand gemaakt

en: %d. Trying to create backup zip (PclZip) archive...
nl: %d. Backup-bestand (PclZip) maken...

en: Zip archive add error: %s
nl: Zip toevoeg-fout: %s

en: Can not create tar arcive file!
nl: Kan tar-bestand niet maken!

en: %1$d. Trying to create %2$s archive file...
nl: %1$d. Backup-bestand %2$s maken...

en: %s archive created
nl: %s backup-bestand gemaakt

en: Archive size is %s
nl: Backup-bestand is %s

en:  %1$d Files with %2$s in Archive
nl:  %1$d Bestanden met %2$s in backup-bestand

en: File name "%1$s" to long to save correctly in %2$s archive!
nl: Bestandsnaam "%1$s" te lang om correct te kunnen opslaan in %2$s backup-bestand!

en: File path "%1$s" to long to save correctly in %2$s archive!
nl: Bestandspad "%1$s" te lang om correct te kunnen opslaan in %2$s backup-bestand!

en: Unknown
nl: Onbekend

en: One backup file deleted | %d backup files deleted
nl[0]: Een backup-bestand verwijderd
nl[1]: %d backup-bestanden verwijderd

en: %d. Try to sync files with folder...
nl: %d. Bestanden met map synchroniseren...

en: No files/folder will deleted on destination!
nl: Geen bestanden/mappen verwijderd op bestemming!

en: File or folder "%s" is not readable!
nl: Bestand of map "%s" is onleesbaar!

en: Folder deleted %s
nl: Map verwijderd %s

en: File deleted %s
nl: Bestand verwijderd %s

en: %d. Try to sending backup file to DropBox...
nl: %d. Backup-bestand naar DropBox verzenden...

en: Authed with DropBox from %s
nl: Aangemeld bij DropBox met %s

en: No free space left on DropBox!!!
nl: Geen vrije ruimte op DropBox!!

en: %s free on DropBox
nl: %s vrij op DropBox

en: Upload to DropBox now started...
nl: Verzending naar DropBox gestart...

en: Backup transferred to %s
nl: Backup-bestand verzonden naar %s

en: Uploaded file size and local file size not the same!!!
nl: Bestandsgrootte locale en verzonden bestand ongelijk!!!

en: Error on transfer backup to DropBox: %s
nl: Fout tijdens verzending backup-bestand naar DropBox: %s

en: Error on delete file on DropBox: %s
nl: Fout bij verwijderen bestand van DropBox: %s

en: One file deleted on DropBox | %d files deleted on DropBox
nl[0]: Een bestand verwijderd van DropBox
nl[1]: %d bestanden verwijderd van DropBox

en: %d. Try to sending backup file to a FTP Server...
nl: %d. Backup-bestand naar FTP-server verzenden...

en: Connected by SSL-FTP to Server: %s
nl: Via SSL verbonden met FTP-server: %s

en: Can not connect by SSL-FTP to Server: %s
nl: Kan via SSL niet verbinden met FTP-server: %s

en: PHP function to connect with SSL-FTP to server not exists!
nl: PHP-functie voor SSL-verbinding naar FTP-server bestaat niet!

en: Connected to FTP server: %s
nl: Verbonden met FTP-server: %s

en: Can not connect to FTP server: %s
nl: Kan niet verbinden met FTP-server: %s

en: FTP Client command: %s
nl: FTP-client commando: %s

en: FTP Server reply: %s
nl: Antwoord van FTP-server: %s

en: Entering Passive Mode
nl: Passive mode starten

en: Can not Entering Passive Mode
nl: Kan Passive mode niet starten

en: Entering Normal Mode
nl: Normal mode starten

en: Can not Entering Normal Mode
nl: Kan Normal mode niet starten

en: Error getting SYSTYPE
nl: Fout verkregen van SYSTYPE

en: FTP Folder "%s" created!
nl: FTP-map "%s" gemaakt!

en: FTP Folder "%s" can not created!
nl: FTP-map "%s" kan niet worden gemaakt!

en: Upload to FTP now started ...
nl: Verzending naar FTP-server gestart ...

en: Backup transferred to FTP server: %s
nl: Backup-bestand verzonden naar FTP-server: %s

en: Can not transfer backup to FTP server!
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar FTP-server!

en: Can not delete "%s" on FTP server!
nl: Kan "%s" niet verwijderen van FTP-server!

en: One file deleted on FTP Server | %d files deleted on FTP Server
nl[0]: Een bestand verwijderd van de FTP-server
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de FTP-Server

en: %d. Try to sending backup file to Amazon S3...
nl: %d. Backup-bestand naar Amazon S3 verzenden...

en: Connected to S3 Bucket "%1$s" in %2$s
nl: Verbonden met S3 Bucket "%1$s" in %2$s

en: S3 Bucket "%s" not exists!
nl: S3 Bucket "%s" bestaat niet!

en: Upload to Amazon S3 now started...
nl: Verzending naar Amazon S3 gestart...

en: Can not transfer backup to S3! (%1$d) %2$s
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar S3! (%1$d) %2$s

en: Can not delete backup on S3://%s
nl: Kan backup niet verwijderen van S3://%s

en: One file deleted on S3 Bucket | %d files deleted on S3 Bucket
nl[0]: Een bestand verwijderd van S3 Bucket
nl[1]: %d bestanden verwijderd van S3 Bucket

en: %d. Try to sending backup file to Google Storage...
nl: %d. Backup-bestand naar Google Storage verzenden...

en: Connected to Google Storage Bucket "%1$s"
nl: Verbonden met Google Storage Bucket "%1$s"

en: Google Storage Bucket "%s" not exists!
nl: Google Storage Bucket "%s" bestaat niet!

en: Upload to Google Storage now started...
nl: Verzending naar Google Cloud Storage gestart...

en: Can not transfer backup to Google Storage! (%1$d) %2$s
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar Google Storage! (%1$d) %2$s

en: Can not delete backup on Google Storage://%s
nl: Kan backup-file niet verwijderen van Google Storage://%s

en: One file deleted on Google Storage Bucket | %d files deleted on Google Storage Bucket
nl[0]: Een bestand verwijderd van de Google Storage Bucket
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de Google Storage Bucket

en: %d. Try to sending backup with mail...
nl: %d. Email verzending backup-bestand starten...

en: Backup archive too big for sending by mail!
nl: Backup-bestand te groot voor verzending via email!

en: Sending mail...
nl: Verzending email...

en: BackWPup archive from %1$s: %2$s
nl: BackWPup backup-bestand van %1$s: %2$s

en: Backup archive: %s
nl: Backup-bestand: %s

en: Error on sending mail!
nl: Fout bij verzending email!

en: Mail sent.
nl: Email verzonden.

en: %d. Try sending backup to a Microsoft Azure (Blob)...
nl: %d. Verzending backup-bestand naar Microsoft Azure (Blob) starten...

en: Microsoft Azure container "%s" not exists!
nl: Microsoft Azure container "%s" bestaat niet!

en: Connected to Microsoft Azure container "%s"
nl: Verbonden met Microsoft Azure container "%s"

en: Upload to MS Azure now started...
nl: Verzending naar MS Azure gestart...

en: Can not transfer backup to Microsoft Azure!
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar Microsoft Azure!

en: One file deleted on Microsoft Azure container | %d files deleted on Microsoft Azure container
nl[0]: Een bestand verwijderd van de Microsoft Azure container
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de Microsoft Azure container

en: %d. Try to sending backup file to Rackspace cloud...
nl: %d. Verzending backup-bestand naar Rackspace cloud starten...

en: Connected to Rackspase cloud ...
nl: Verbonden met Rackspase cloud...

en: Rackspase cloud Container not exists:
nl: Rackspase cloud container bestaat niet:

en: Upload to Rackspase cloud now started ...
nl: Verzending naar Rackspase Cloud gestart ...

en: Backup File transferred to RSC://
nl: Backup-bestand verzonden naar Rackspase cloud://

en: Can not transfer backup to Rackspase cloud.
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar Rackspase cloud.

en: Can not delete file on RSC://
nl: Kan bestand niet verwijderen van Rackspase cloud://

en: One file deleted on Rackspase cloud container | %d files deleted on Rackspase cloud container
nl[0]: Een bestand verwijderd van de Rackspase Cloud container
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de Rackspase Cloud container

en: %d. Try to sending backup to SugarSync...
nl: %d. Verzending backup-bestand naar SugarSync starten...

en: Authed to SugarSync with Nick %s
nl: Aangemeld bij SugarSync met Nick %s

en: No free space left on SugarSync!!!
nl: Geen vrije ruimte beschikbaar op SugarSync!!!

en: %s free on SugarSync
nl: %s vrij op SugarSync

en: Upload to SugarSync now started...
nl: Verzending naar SugarSync gestart...

en: Can not transfer backup to SugarSync!
nl: Kan backup-bestand niet verzenden naar SugarSync!

en: One file deleted on SugarSync folder | %d files deleted on SugarSync folder
nl[0]: Een bestand verwijderd van de SugarSync map
nl[1]: %d bestanden verwijderd van de SugarSync map

note: translators: plugin header field 'Description'
en: WordPress Backup and more...
nl: WordPress Backup en meer...

en: Files Size: %s
nl: Omvang bestanden: %s

en: Folder count: %d
nl: Aantal mappen: %d

en: Files count: %d
nl: Aantal bestanden: %d

en: Job restart due to inactivity for more than 5 min.!
nl: Taak opnieuw gestart na inactiviteit van meer dan 5 min.!

en: [INFO]: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
nl: [INFO]: De maker van BackWPup is ABSOLUUT NIET AANSPRAKELIJK voor het gebruik van de plugin. Deze gratis software kun je onder voorwaarden vrij verspreiden.

en: %d. Try to generate a file with installed Plugin names...
nl: %d. Bestand met geïnstalleerde plugins maken...

en: All plugins information:
nl: Info over alle plugins:

en: from %s
nl: van %s

en: Active plugins:
nl: Actieve plugins:

en: Inactive plugins:
nl: Niet actieve plugins:

en: Added plugin list file "%1$s" with %2$s to backup file list
nl: Bestand "%1$s" met pluginlijst van %2$s toegevoegd aan backup-bestand

en: DB Size: %s
nl: DB grootte: %s

en: DB Tables: %d
nl: DB tabellen: %d

en: DB Rows: %d
nl: DB rijen: %d

en: Not scheduled!
nl: Niet gepland!

en: - Server host '%1$s (%2$s)' can not resolved correctly! Resolved IP '%3$s'. Check Server config!
nl: - Server host '%1$s (%2$s)' kan niet worden bepaald! Gevonden IP '%3$s'. Controleer de server-configuratie!

en: Filename for the WP export file:
nl: WP-export bestandsnaam:

en: Compression:
nl: Compressie:

en: Filename for export a list of installed plugins:
nl: Naam bestand met de lijst van geïnstalleerde plugins:

en: Wath type for Updates you would check for.
nl: Te controleren plugin-versie-type voor updates.

en: Update version type
nl: Update versie-type

en: Released Versions
nl: Officële versies

en: Beta Versions
nl: Bèta versies

en: Development Versions (Nightly Builds)
nl: Ontwikkelversies (Nightly builds)
